Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zastanawia mnie jedno, po tych wszystkich bezmyślnych komentarzach, czy ktoś w w ogóle zastanowił sie jak w tej sytuacji czuje sie rodzina poszkodowanej ? Nie rozumiem, jednego , zawiści ludzkiej ,bezsensownego osądzania innych. Spróbujmy sie postawić w takiej sytuacji, może nie jestem jeszcze matką i zbyt dużo nie mogę na ten temat powiedzieć. Ale jedno wiem na pewno i chyba każdy sie ze mną zgodzi, że obdarzanie miłością , matczyną miłością jest bezwarunkowe i kiedyś każdy z nas został nią obdarowany, więc może zamiast skupiać się na zbędnym oczernianiu innych, zacznijmy myśleć racjonalnie bez robienia zbędnego szumu i poklasku bo w tej sytuacji nie jest to potrzebne. Zwracam Się wobec tego z uprzejmą prośbą o zakończenie udzielania komentarzy w tej sprawie , bo  nikomu nie ulży, za to może kogoś dogłębnie zranić. Wiem, że forum jest publiczne , i jak to w sieci bywa każdy ma prawo sie wypowiedzieć, ale po cichu licze na zrozumienie i mądrość użytkowników sieci. Stała sie tragedia . Nikt czasu nie cofnie. /Pamiętaj to co od siebie dajesz wraca, tak to już jest/ Nigdy nie wiadomo co nas spotka w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to był wypadek jak twierdzicie i ta porządna kobieta jak ją nazywacie nie zrobiła tego specjalnie to powiedzcie mi kto kąpie dziecko 0 9 rano bo zdarznie miało miejsce o 10. zamyka drzwi na klucz zostawia dziecko w wannie i idzie się rzucać z balkonu z pierwszego piętra kto tak robi? skoro zaczeło się dziać coś nie tak podczas kompieli to się wiele nie myśli tylko wzywa się pomoc... Morderczyni i tyle powinna odpowiadać za zabójstwo, ale nie ma jej co osądzać tylko podziwiać za odwage bo ja jak patrze na moje małe 9-cio miesięczne dziecko to myśle i wiem że nigdy bym tego nie zrobiła prędzej sobie bym życie odebrała, a pozatym fakty ludzie co małe 3 i pół miesięczne dziecko robiło w wannie?!?! takie maleństwo kompie się w wanience ja wiem swoje nikt nie będzie pierdział że to wypadek, tłumaczmy też tych naćpanych którzy wsadzili dziecko do piekarnika, bo przecież byli naćpani to wiele wyjaśnia ludzi którzy dzieci na śmieci wyrzycają noworodki i starsze CHORY KRAJ... i jeszcze nam tu muzułmanów dajcie... współczuje tej kobiecie bo życie ze świadomością że się utopiło własne nic nie winne dzieciątko i wytykanie palcami przez ludzi sprawi że będzie próbować popełnić samobójstwo ale tym razem skutecznie szkoda tylko że przeżyła ale to pewnie taka kara dla niej!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze jest prawo do ochrony danych osobowych! Niech ktoś odpowie za podanie linka do fb! Biedna dziewczyna! O wypadek nie trudno! Nie wiem jak sama bym sie zachowała! Te komentarze to jakieś bydlęta piszą! Idioci chcecie zniszczyć człowieka!!! kto za to odpowie!!?? Wy? Jesli okaże się że to wypadek!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TAK W ARTYKULE NIE ZNALAZŁAM NIC POZA WIEKIEM KOBIETY I DZIECKA A TU JAKIŚ DEB... W KOMENTARZU UJAWNIŁ DUŻO WIĘCEJ UDOSTEPNIAJĄC LINK DO FB (IMIĘ, NAZWISKO A NAWET ZDIĘCIE JEJ I JEJ MĘŻA). ZA TAKIE COŚ TO POWINIEN ODPOWIEDZIEŚ PRZED SĄDEM. DLACZEGO NIE UJAWNIŁ SWOICH DANYCH TYLKO KOMETOWAŁ TO JAKO "GOŚĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość tego,, poczekajcie na wyjaśnienia...  wierze ze byl to nieszczesliwy wypadek , znam ja, normalna ,spokojna dziewczyna , nie było zadnej absolutnie patologii w tej rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pomóżmy jej! Kto Ją zna, wie jaką tworzyli rodzinę niech to powie, bo zlinczują ją! Bezpodstawnie! To tragedia dla całej ich rodziny znajomych! To nie morderczyni, nie miała żadnej depresji! Wypadek tragedia! Niewyobrażalny w najgorszych snach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być skur.synem, albo głupią piz.ą żeby link do jej fb wstawiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych ludzi i zapewniam, że są wspaniałymi ludźmi ! - nie wiem jak i co się stało - wiem jedno, stała się wielka tragedia jest mi niezwykle przykro. Przestańcie wypisywać głupoty w komentarzach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/agnieszka.marek.146?fref=ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
https://www.facebook.com/agnieszka.marek.146?fref=ts
 
jest ochrona danych osobowych idiotko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję... Mogę się tylko domyślać, ale mam wrażenie, że stała się tragedia, dziecko utonelo, a matka w trakcie próby ratunku wypuściła wodę... W szoku, rozpaczy mogła wyskoczyć przez okno, przeżyła i wyczołgała się dalej... To tylko "gdybanie", ale patrząc na wypowiedzi osób które ją znały nie chce mi się wierzyć, że zabiła własne dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czytajcie tego artykułu bo to większość nie prawda, o 9 ją znaleziono w karetce powiedziała o dziecku a ta informacja dotarła do policji o 13, to chyba najwolniejsza karetka na świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tą dziewczynę . Nigdy nie uwierzę ,że mogła zrobić krzywdę dziecku. Nie spodziewałam się ,że wokół tak życzliwej osoby może być tyle jadowitych żmij !!!!! LINK do FB - ŻENADA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona tego nie zrobiła!!!!!!!! Uwierzcie ludzie to nie taki człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest ochrona danych osobowych idiotko
  Ochrona własnych danych osobowych jest prawem a nie obowiązkiem; jeśli d e b i l e  z własnej nieprzymuszonej woli publikują swoje dane i prywatne - ba! - intymne o sobie informacje na publicznym ogólnoświatowym serwisie - to o jakiej ochronie danych mówisz, idioto? Jesteś pewien, że masz wszystkie klepki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to był wypadek jak twierdzicie i ta porządna kobieta jak ją nazywacie nie zrobiła tego specjalnie to powiedzcie mi kto kąpie dziecko 0 9 rano bo zdarznie miało miejsce o 10. zamyka drzwi na klucz zostawia dziecko w wannie i idzie się rzucać z balkonu z pierwszego piętra kto tak robi? skoro zaczeło się dziać coś nie tak podczas kompieli to się wiele nie myśli tylko wzywa się pomoc... Morderczyni i tyle powinna odpowiadać za zabójstwo, ale nie ma jej co osądzać tylko podziwiać za odwage bo ja jak patrze na moje małe 9-cio miesięczne dziecko to myśle i wiem że nigdy bym tego nie zrobiła prędzej sobie bym życie odebrała, a pozatym fakty ludzie co małe 3 i pół miesięczne dziecko robiło w wannie?!?! takie maleństwo kompie się w wanience ja wiem swoje nikt nie będzie pierdział że to wypadek, tłumaczmy też tych naćpanych którzy wsadzili dziecko do piekarnika, bo przecież byli naćpani to wiele wyjaśnia ludzi którzy dzieci na śmieci wyrzycają noworodki i starsze CHORY KRAJ... i jeszcze nam tu muzułmanów dajcie... współczuje tej kobiecie bo życie ze świadomością że się utopiło własne nic nie winne dzieciątko i wytykanie palcami przez ludzi sprawi że będzie próbować popełnić samobójstwo ale tym razem skutecznie szkoda tylko że przeżyła ale to pewnie taka kara dla niej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno, po tych wszystkich bezmyślnych komentarzach, czy ktoś w w ogóle zastanowił sie jak w tej sytuacji czuje sie rodzina poszkodowanej ? Nie rozumiem, jednego , zawiści ludzkiej ,bezsensownego osądzania innych. Spróbujmy sie postawić w takiej sytuacji, może nie jestem jeszcze matką i zbyt dużo nie mogę na ten temat powiedzieć. Ale jedno wiem na pewno i chyba każdy sie ze mną zgodzi, że obdarzanie miłością , matczyną miłością jest bezwarunkowe i kiedyś każdy z nas został nią obdarowany, więc może zamiast skupiać się na zbędnym oczernianiu innych, zacznijmy myśleć racjonalnie bez robienia zbędnego szumu i poklasku bo w tej sytuacji nie jest to potrzebne. Zwracam Się wobec tego z uprzejmą prośbą o zakończenie udzielania komentarzy w tej sprawie , bo nikomu nie ulży, za to może kogoś dogłębnie zranić. Wiem, że forum jest publiczne , i jak to w sieci bywa każdy ma prawo sie wypowiedzieć, ale po cichu licze na zrozumienie i mądrość użytkowników sieci. Stała sie tragedia . Nikt czasu nie cofnie. /Pamiętaj to co od siebie dajesz wraca, tak to już jest/ Nigdy nie wiadomo co nas spotka w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opanujcie się ludziska bo nikt nie chciałby takiej tragedii w rodzinie a wasza nienawiść jest obrzydliwa. Mamie która twierdzi że jak można kąpać dziecko o 9 rano i że to było zabójstwo nie życzę takiej tragedii a wytłumaczę ci idi.....o że można kąpać dziecko rano np jak zrobi kupę widocznie ta mama dbała o higienę swojego jedynego najukochańszego synka. Znam tych ludzi i nikomu nie życzę takiej tragedii a ty nie osadzaj bo ktos ciebie może osądzić. Gdybym wiedziała kim jesteś to uwierz że po twoim przykrym komentarzu splunęła bym ci w twarz. Żenada.....nie chciałabyś takiej tragedii na którą tak niewiele wystarczy!!!!! A więc zastanów się kobieto bo sama jesteś matką!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona tego nie zrobila ! Ludzie opanujcie się! To dobra matka i dobry człowiek! Żadna morderczyni ! Nie osądzajcie tak szybko czlowieka skoro go nie znacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy umiecie tylko osądzać!!! A tak naprawdę nikt nie wie co się dokładnie stało!!! Nikt z Was nie wie co przeżywa teraz rodzina. Strata dziecka jest okropna, ale co Wy możecie wiedzieć na ten temat!!! Najlepiej rzucić kamieniem i ukamienować- tak byście zrobili!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...